ارائه دهنده راه حل های الکترونیکی حرفه ای

تولید برد مدار چاپی (PCB) جزئیات تولید برد مدار چاپی (PCB)

یکی از گسترده ترین فعالیت های شرکت آرا الکترونیک افزار تولید برد مدار چاپی (PCB) در ایران و چین می باشد. کارگاه تولیدی دایر در داخل کشور توانایی تولید بردهای یک لایه، دو لایه معمولی و دولایه متالیزه با جنس فنلیک، فایبرگلاس و آلومینیوم را با کیفیتی عالی و قیمت بسیار مناسب دارا می باشد. به منظور کاهش هزینه تمام شده برد، شرکت آرا الکترونیک افزار از ابتدای سال 93 فقط سفارشات تعداد بالا و تیراژ را دریافت می نماید تا بتواند با پیروی از سیاست تدوین شده شرکت در سال 93، هزینه های تولید را در کنار حفظ کیفیت به حداقل برساند. این اقدام شرکت باعث شده تا مشتریانی که درحال عرضه یک محصول به بازار هستند بتوانند با کاهش هزینه تمام شده محصول، از رقبای خود پیشی بگیرند و جایگاه خود را در بازار مستحکم تر کنند.

از دیگر فعالیت های آرا الکترونیک افزار، تولید بردهای مدار چاپی (PCB) یک لایه، دولایه و چند لایه ( تا 40 لایه) در کشور چین می باشد این بردها مطابق با استانداردهای ICP در اسرع وقت، کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب تولید می شوند و می توان با اتخاذ استراتژی مناسب، هزینه تولید برد به مراتب کمتر از تولید در ایران می شود. این درحالیست که تا به الان کیفیت بسیار عالی محصولات، رضایت کامل مشتری را به همراه داشته است.

تولید بردهای تاشو FPC، بردهای FR4، بردهای آلومینیومی و مسی و بردهای سرامیکی تنها بخشی از فعالیت های ما در زمینه تولید PCB می باشد.

به منظور سفارش PCB لطفا اطلاعات کامل برد را به آدرس sale@araafzar.com ایمیل کنید و یا از طریق فرم زیر، سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید جهت مشاوره، با کارشناسان ما با تماس حاصل نمایید

بالا