ارائه دهنده راه حل های الکترونیکی حرفه ای

سیستم رای گیری و نظرسنجی بیسیم جزئیات سیستم رای گیری و نظرسنجی بیسیم

سیستم رای گیری و نظرسنجی جلسات :

با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و نیاز به پیشرفت در جهت آموزش، مشارکت و برگزاری همایش ها و کنفرانس های هدفدار و پر بازده در مقایسه با کشورهای پیشرفته دنیا، نیاز به استفاده از یک سیستم هوشمند که پاسخگوی تمامی این نیازها باشد  در کشورمان افزایش یافته است.سیستمی که بتواند قابلیت استفاده  در کنفرانس ها، همایش ها، جلسات آموزشی اعم از دانشگاه ها، آموزشگاه های زبان، دبیرستان ها و... داشته و با مشارکت از حضار، موجب به اشتراک گذاشتن نظرات آنها برای همگان شده و بازدهی و کارایی جلسات را به شدت افزایش داده و موجب پویایی هر چه بیشتر آن ها بشود.

شرکت آرا الکترونیک افزار با تجربه ای ارزنده در خصوص ارائه سیستم های رای گیری و نظرسنجی در جلسات شوراهای اسلامی شهرهای کشور وهمچنین  هیئت مدیره شرکت ها، در این زمینه محصولی جدید به بازار عرضه داشته که این محصول با قابلیت های فراوان خود موجب برگزاری بهتر و بازدهی و کارایی بیشتر همایش ها و کنفرانس ها خواهد شد.

 

برخی از مزایای این سیستم عبارتند از:

 

  • سیستم رأی گیری با استفاده از صفحه کلید :

 سیستم رأی گیری یک راهکار ساده و کارآمد برای برگزاری و هدایت جلسات رأی گیری است. با استفاده از این سیستم می توان به راحتی و بدون نیاز به کار دستی، نظرات حاضرین در هر جلسه را جویا و آمارها و نمودارهای لازم را در لحظه تولید کرد. این سیستم در واقع تعدادی صفحه کلید بسیار کوچک و سبک در سایز یک عابر بانک و با وزنی به همان سبکی است. با استفاده از این سیستم ها و با استفاده از تکنولوژی RFID می توان در هر رأی گیری نظرات افراد را ثبت نموده و آمار گرفت. این سیستم رأی گیری قابلیت هدایت و پشتیبانی از انواع جلسات رأی گیری از 5 تا 5000 نفر و بیشتر را دارا است. صفحه کلید های مورد استفاده در این سیستم در انواع مختلف و با قابلیت های متفاوت برای انجام رأی- گیری ها در دسترس هستند.

برچسب ها: رای گیری الکترونیکی بیسیم، رای گیری، همایش ها، کنفرانس ها، نظرسنجی، انتخابات، مجمع تصمیم گیری، آموزش الکترونیکی، فرایند آموزش، کلاس درس، پرسش و پاسخ، آزمون الکترونیکی، سیستم رای گیری الکترونیکی، رای گیری مجامع، نظرسنجی بیسیم، رای گیری هیئت مدیره، مجامع هیئت مدیره ها، مجامع سالیانه ، رای گیری الکترونیکی ،آموزش الکترونیکی ، پرسش و پاسخ الکترونیکی ، آموزش درسی الکترونیکی ، رای گیری درسی الکترونیکی ،رای گیری جلسات ، پرسش الکترونیکی ،پاسخ الکترونیکی ، آموزش رای گیری الکترونیکی ، برگزاری جلسات الکترونیکی ، رای گیری جلسات الکترونیکی،نظرسنجی الکترونیکی، سیستم الکترونیکی بی سیم

 

 

 

 

بالا